Katalog / Catalogue

APEM CIME Lisbon 2015

Araszkiewicz & Fisher – Fluctuations II live at MOE

Audio Art Festival 2016

Audio Art Festival 2017

Mateusz Bednarz – Telling Roughly

Mateusz Bednarz – Mix 2

A.G.Bilińscy – Akropolis

Bożena Boba-Dyga – Zmyślone słuchowsko

Lorenzo Brusci – Space Gardening

Marek Chołoniewski – inSys

CIME Beijing 2018

CIME / ICEM @ CEAMMC

CIME / Visione Sonoras Morelia 2016

Cortronici – 3D

C.O.S.M.O.S

dubcore

Elettrovoce

Francesco Fabris – Spheronization

Jeff Gburek – Audio Maidan

Jean-Luc Guionnet & Thomas Tilly

Leszek Hefi Wiśniowski – Elektrycerz

Hipnagog

Hubisz Bałaban – Viola 2

Ryan Ingebritsen – Parametrization

JAG – Pulsars

Anna Jędrzejewska – Cognitive Recycling

Kari Juusela – Selected works

kizzy dinetics

.Jarek Kordaczuk – Monoctone

Mazurowski & Kostyrko

Edyta Mąsior

Muzyka Centrum 77

Nowa Muzyka w Starym Ratuszu 5.11.2015

Michał Papara – Samutne Miasto (disc.)

Kazimierz Pyzik – Old Nuova Viola da gamba

Michal Rataj

RecPlay

Schaefferiada 85

Matthius Shadow-Sky Quadrophonic Orchestra

Edward Sielicki – Preludia multimedialne

Signalraum

Andrea Szigetvari

Michał Szostało

Wersche Rickels Pravda – Lesslies

Wilczyński – Stroke

Zorka Wollny – Ptaki/Birds

Roberto Zanata – Startup

43. –
44.DM@P –
45.Buble pi –
46.Audio Art 14 –
47.Schaeffer Trio –
48.incise –
49.Micromelancholie –
50.Go-Go Beuys Band –
51.Zelezny –
52.Łuczyński Wiedemann –
53.Shahmat –
54.Strzelec Roemer –
55.Hassak –
56.Martin Daske –
57.Last Minute Orchestra –
58.Sarah Woelker
59.Jarek Kordaczuk – dig –
60.Diskopolo Opera –
61.CH&K Jingle –
62.Noise Electroacoustic Night –
63.Ghedalia –
64.Czet Minkus Marek Nędziński –
65.Laporte Electroprana –
66.MrkvaBolka –
67.Theme –
68.Laporte Rust –
69.Wissel Nies –
70.Knittel – Sonata da camera –
71.Hańba –
72.Bromboszcz 150709 –
73.Bromboszcz technekologia –
74.Bromboszcz 918-578 –
75.hans w. koch –
76.Denis Kolokol –
77.Rinus van Alebeek –
78.Free the Dance
79.Dziadur –
80.Berry –
81.Konrad Gęca –
82.Kaseciarz –
83.PeronSores –
84.Indians –
85.Ayane Yamanaka –
86.Mazurowski –
87.Waligórska/Siren –
88.Zvukolom –
89.Kacper Ziemianin –
90.Mazzoll –
91.Krzysztof Trzewiczek –
92.Mitsuru Tabata –
93.Audio Art Festival 13 –
94.Seji Morimoto TRkacz –
95.Rafał Maur –
96.Bordo –
97.Kurek –
98.Marcin Dymiter –
99.DCD Trio –
100.Arszyn Gęca Lebik Ziemianin –
101.Zenial –
102.Complainer –
103.Unstable Routine –
104.Resonance CIME +
105.Martyna Poznańska –
106.Paulina Owczarek –
107.SME 70-ties –
108.Araszkiewicz – Fractals –
109.Karl Culley –
110.Bogusław Schaeffer –
111.Freight Train – Beowulf Book +
112.Freight Train – Day Before –
113.Marek Chołoniewski – Last Dreams Crosing Your Hair –
114.Marek Chołoniewski …nothing? +